Onverwachts bezoek bij ons jeugdorkest en AMV

Sinterklaas is in ons land. Voor onze jeugd betekent dat het jaarlijkse pepernotenconcert. Helaas kan dat concert dit jaar niet doorgaan, maar op 15 december geeft onze jeugd wel een online concert waar twee AMV-ers hun diploma ontvangen.

Gisteren stond er daarom een gezamenlijke repetitie op de planning, want als je dan mag optreden, moet het natuurlijk wel mooi worden. Terwijl iedereen hard aan het oefenen was, kwam er onverwacht bezoek: twee pieten!

De pieten probeerden ook muziek te maken, maar dat kunnen de kinderen van ons jeugdorkest natuurlijk veel beter. En dat willen ze op 15 december laten horen. Je kunt hun concert volgen via Facebook. Publiek laten we niet toe in verband met elkaars gezondheid.

Ons jeugdorkest is een samenstelling van jongeren tot 18 jaar uit ons normale WIT en WAT orkest.

Over het concert

Het concert begint om 18:00 uur tot 18:45 uur. Via Facebook (Livestream) is dit concert te volgen. Dit is een concert van het Jeugdorkest en onze AMV-ers. Twee AMV-ers krijgen die avond hun diploma. Daarnaast worden verschillende instrumenten getoond aan de AMV-ers.