Ter nagedachtenis: Henk Paauwe

Henk Paauwe is vrijdag 29 mei overleden

Henk is lid geworden van onze muziekvereniging Wilhelmina in 1946. Begonnen als slagwerker op de kleine trom en niet lang daarna bespeelde hij de pauken. Hij was een echte verenigingsman, net zoals de vele Paauwes bij onze vereniging. Zo was hij onmisbaar tijdens de bouw van de twee repetitiegebouwen waar hij de elektra verzorgde. Naast jarenlang in het bestuur te hebben gezeten was hij ook bibliothecaris indertijd. Henk werd, mede door zijn inzet voor de vereniging, benoemd tot erelid van ‘zijn’ Wilhelmina. Dat hij tot op het laatst nog betrokken was bleek wel dat hij, ondanks zijn ziekte, toch nog aanwezig was bij het laatst gehouden Nieuwjaarsconcert van Wilhelmina, dit vergezeld door zijn zus Marijke en man uit Hengelo. Een echte Wilhelmina-man is van ons heen gegaan.

De crematie is donderdagmiddag 4 juni in Nijverdal. Onze vereniging zal aanwezig zijn in de personen Andries Rutterkamp en Wim Kreijkes.